Telefon532 586 85 97 & 358 218 99 01

Hakkımızda

1998 yılında sigortacılık hizmetleri alanında faaliyete başlayan Amasya Sigorta, 2002 yılında Amasya ilinde araç kiralama faaliyetlerine yeni bir soluk getirmek üzere 10 adet kiralık aracıyla bu alanda faaliyet göstermeye başlamıştır. Amasya sigorta rent a car alanında da profesyonelleşmek ve daha iyi hizmetler verebilmek için, bünyesinde AZAK Ltd Ştini kurarak ekonomik sınıftan, lüks sınıfa kadar otomobil çeşidiyle sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Amasya Sigorta & Rent A Car her yıl yenilenen araç filosuyla Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin her sınıftan araç ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan Rent a Car firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir araç kiralama şirketidir.
Vizyonumuz
Çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor. Bazı gerekler nedeni ile araba ihtiyacı doğduğunda formalitesi az zamanında teslim araçlara ihtiyaç duyuyoruz. Rent A Car Amasya vizyonunu bu çerçevede geliştirmiştir. *Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. *Uzman ve tecrubeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.